AKTUALNIE W GŁOŚNIKACH: WRZESIEŃ 2013

/
0 Comments
Wracam po wakacyjnym miesiącu. Na początek zestawienie piosenek, które ostatnio mnie zachwyciły.


Paulo Nutini -  tego artystę poznałem dzięki Spotify i - wbrew mojej orientacji seksualnej - zakochałem się w nim po uszy :P Jest coś w jego muzyce intrygującego i przyjemnego. A "New Shoes" zapewne będę słuchał zawsze po zakupie nowych butów ;)


 


Moby - "Perfect Life"-  Moby w najlepszej formie. Osobiście jedna z najlepszych piosenek jakie w ostatnim czasie słyszałem. Podnosi człowieka na duchu i sprawia, że życie nabiera nowych kolorów ;) Coldplay - "Atlas" - nowa piosenka stworzona specjalnie dla filmu "Igrzyska Śmierci". Początkowo wzbudziła u mnie mieszane uczucia, ale już po drugim przesłuchaniu nie miałem wątpliwości, że jest to powrót do "starego" Coldplaya. Pytanie czy ta piosenka ukazuje kierunek w jakim podąży ich nowa płyta ? Ja nie mam nic przeciwko temu.

Devendra Banhart - "Baby" - wczoraj dobrze mi się przy tym zasypiało. Ot dlatego umieszczam ten utwór ;)Avenged Sevenfold - "Hail To The King" - czarny album XXI wieku ? Takie pojawiły określenia na nowe dokonanie tego zespołu. Czy słusznie, trudno jeszcze powiedzieć, ale na pewno jest to bardzo dobry album.Pearl Jam - "Mind Your Manners" - zaskakująco dość punkowy ten utwór, niemniej cała nowa płyta ma być zróżnicowana. Jest więc na co czekać ;)Arctic Monkeys - "Do I Wanna Know?" - nowe AM zapowiada się wyśmienicie, a ta piosenka hipnotyzuje ;)


PM


Polecane

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.