PM polecają: Lor - Aquarius

/
0 Comments

Mijają już prawie dwa lata odkąd utalentowane dziewczyny z Lor - Julia, Jagoda, Paulina, Julia -  po raz pierwszy pojawiły się na moim blogu. Od pierwszych dźwięków piosenki "Windmill" zostałem zachwycony tym subtelnym, szlachetnym, minimalistycznym, emocjonalnym folkiem. Przez ten okres spotkaliśmy się nieraz. Soundrive Festival, Orange Warsaw Festival, Open'er - za każdym razem moje serce pękało na drobne kawałki, a świat wokół się zatrzymywał. Z nieukrywanym zadowoleniem zauważam, iż skutecznie zaszczepiam miłość do talentu tych młodych dziewczyn w kolejnych osobach. Dziewczyny nie spieszą się, ale krok po kroku czynią niesamowite postępy i mają szansę podbić serca nie tylko naszych rodzimych słuchaczy. Na początku tego roku ukazał się wspaniały singiel "Keaton", a dziś z ogromną radością przedstawiam i polecam Wam drugi singiel, który zapowiada debiutancki album, nad którym to prace ciągle trwają. Moi Drodzy, usiądźcie wygodnie - "Aquarius"!


Dziewczyny ponownie sprawiły, że moja dusza błaga o jeszcze jeden odsłuch! Cudowna, melancholijna kompozycja, która przepięknie wycisza i zatrzymuje potok myśli. Warto docenić też pieczołowicie zrealizowany teledysk, który swoją formą idealnie uzupełnia klimat tego utworu. Za efekt odpowiada grupa Motion Pikczer, która ilustrowała również dwa poprzednie, wcześniej wspomniane single "Windmill" oraz "Keaton" 

Warto podkreślić, że "Aquarius" dwa dni wcześniej zagościł w kultowym radiu KEXP, w audycji Morgan Chosnyk. Aż mnie duma rozpiera z tego powodu! Gratulacje dla Was dziewczyny! Niech cały świat usłyszy tę piękną muzykę! Życzę wytrwałości w spełnianiu kolejnych marzeń i wydania tej upragnionej debiutanckiej płyty. Nie mogę doczekać się kolejnych kompozycji, a przede wszystkim spotkania na kolejnym koncercie :)

Wczoraj ukazało się tez niezwykłe nagranie, w którym to dziewczyny przy ognisku rozmawiają o sobie, o początkach zespołu, grają w lesie, w niezwykłej scenerii, a także szukają pomocy w rozwiązaniu największej zagadki Krakowa... Musicie to obejrzeć!


 A na koniec, przypomnijmy jeszcze sobie utwór "Keaton"! 


  


 Jeśli Wam się podobają dziewczyny z Lor, to polecajcie, udostępniajcie, lajkujcie! :)

PM


Polecane

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.