121212

/
0 Comments

121212 na antenie VIVA Polska
Niewątpliwie mamy wyjątkowy dzień i nie chodzi tu tylko o ciekawa datę. Dziś odbędzie się jeden z największych koncertów świata dla ofiar niszczycielskiego huraganu Sandy. Lista zaproszonych gości na to gigantyczne przedsięwzięcie budzi ogromny podziw i zachwyt. Dla fanów muzyki jest to nie lada gratka, ponieważ na scenie w Madison Square-Garden zaprezentują się takie sławy jak : The Rolling Stones, Bruce Springsteen, Bon Jovi, Kanye West, Chris Martin, The Who, Paul McCartney, Eric Clapton, Rogers Waters, Alicia Keys, Dave Grohl, Eddie Vedder. 
Gigantyczna jest też skala transmisji tego wyjątkowego koncertu. Organizatorzy chwalą się tym, że ponad 2 miliardy ludzi na całym świecie mają możliwość obejrzenia tego widowiska na żywo za pośrednictwem radia, telewizji, serwisów internetowych ( m.in. YouTube, Yahoo). Galę będzie można śledzić również w Polsce na antenie VIVA Polska. Producenci gali wydali następujące oświadczenie: "Z dumą może stwierdzić, że dzięki współpracy wielu firm medialnych, pobijemy rekord wszechczasów pod względem zasięgu dystrybucji tego wydarzenia na całym świecie. Oznacza to, że prawie każdy człowiek na Ziemi z dostępem do telewizji, radia, smartfonu, tabletu, komputera czy innego urządzenia podłączonego do internetu będzie mógł go obejrzeć".
            
Podczas koncertu będzie można składać darowizny na rzecz ofiar huraganu Sandy. I tu zachęcam do pomocy poszkodowanym. Dla nas koszt niewielki, a dla tych ludzi będzie to ogromne wsparcie. Wsparcie, którego sami też kiedyś możemy potrzebować. Nie oglądajmy więc tego spektaklu tylko dla tego, że uczestniczy tam "moja ukochana gwiazda", ale aktywnie włączmy się w realizację tego szczytnego pomysłu. I nie myślmy kategoriami: nie warto wysyłać sms'a bo inni to zrobią. Bądźmy solidarnymi ludźmi :)
                
Oglądajcie 121212 w nocy ze środy na czwartek, o godz. 1:30!

PM
                                                                            


Polecane

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.