Rok 2016 - rozkład podróży

/
0 Comments
http://podrozemuzyczne.blogspot.com/2016/01/rok-2016-rozkad-podrozy.htmlTaki rozkład oczywiście jest cały czas tworzony. W zależności od ogłoszeń plany się często zmieniają, co nieco jednak już się klaruje.


Sezon podróży muzycznych zaczynam szybciej niż się spodziewałem. Ot, tak dla zabawy walczyłem o bilet na koncert Slipknot w Ergo Arenie. Nie jestem fanem tej grupy i wgl takiego mocnego grania. Ale bilet udało się wygrać, więc cóż, trzeba chłopakom w maskach dać szansę i zobaczyć ich show ;)

Co dalej?

W lutym - Dawid Podsiadło, koncert klubowy w Toruniu (Od Nowa). Co prawda, pewnie będzie szansa zobaczenia go na Open'erze, ale wiadomo, otoczka klubowa i mniejsze miejsce dają inny odbiór. A, że fanem Dawida jestem więc szkoda byłoby się tam nie pojawić!

Myślę nad marcowym wypadem do Poznania na Glena Hansarda, ale ciężko mi się zdecydować 11 marca w Świeciu ma zagrać Happysad i OCN, więc tam pewnie się zjawię;)

W kwietniu w Od Nowie z chęcią zobaczyłbym Marcelinę, ale troszkę pokrywa się to z moimi urodzinami, więc to tylko wstępny pomysł.

I teraz do czerwca chyba brak planów. Cały czas nie wiadomo kto wystąpi na Orange Warsaw Festiwal (docierają plotki o Radiohead i Tomie Oddelu). Oczekuję na jakieś wieści o Coldplay'u u nas.

Niemniej w czerwcu kolejna, tym razem trzydniowa, edycja Blues na Świecie Festival. Impreza niedaleko mnie, super zorganizowana, więc z pewnością mnie tam nie zabraknie

Przełom czerwca i lipca przeznaczam na Open'er Festival! Pewnie będzie to oznaczało przełożenie obrony magisterskiej, ale dla tej edycji zdecydowanie warto, bo zapowiada się epicko!

Cóż dalej? W lipcu Woodstock, tu pewnie decyzja zapadnie w ostatniej chwili, nic nie wykluczam. Ostatnie ogłoszenie Bring Me The Horizon, nawet fajnie mnie zaskoczyło. Ale nadal czegoś mi brakuje tam.

No i cóż, druga połowa roku to jeszcze dla mnie jedna wielka niewiadoma. Czeka nas na pewno jeszcze parę fajnych ogłoszeń.

Pochwalcie się śmiało, jakie Wy macie plany!
PMPolecane

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.