Powrót The Strokes!

/
0 CommentsNa ten moment wielu fanów nowojorskiej kapeli czekało z niecierpliwością! Przejdźmy od razu do sedna, czyli nowej muzyki [aktualizacja: cała Ep-ka także na końcu artykułu]:

Pierwszy singiel "OBLIVIOUS" jest do posłuchania na tej stronie.Ale to nie koniec nowych dźwięków! W audycji u Zane Lowe'a pojawił się drugi singiel - "Drag Queen"


 

Trzeci utwór "Threat of Joy" został zaprezentowany w BBC Radio 1 podczas audycji Annie Mac! 

 

3 czerwca ukaże się nowa EP-ka: "Future Present Past" zawierająca... właśnie te trzy premierowe utwory. Okej, będzie jeszcze remix piosenki "Oblivious", ale to tylko dodatek. Mało? Cóż, lekki zawód jest. Miałem nadzieję na pełnoprawny album. I pewnie nie tylko ja. Pierwszy singiel podoba mi się bardzo, "Drag Queen" pozostawia we mnie troszkę mniej optymistyczne odczucie (dziwny ten efekt wokalny, choć niewykluczone, że może z czasem się do tego przekonam). Trzeci jest już tak strołksowy, że bardziej chyba się nie da ;) Niemniej, oczekiwania były większe, szczególnie jeśli chodzi o ilość zapowiedzianego świeżego materiału.

Grupa niestety nie ma też zaplanowanej wielkiej trasy koncertowej. Póki co, tylko trzy występy: 31 maja warm-up show w Capitol Theatre (NY), potem występ na Governors Ball Music Festival (3.06). W lipcu zaś odwiedzą Australię i wystąpią na festiwalu Splendour In The Grass. Będzie więcej? Trudno powiedzieć. Mam nadzieję, że tak, bo to jeden z tych zespołów, które nie widziałem, a które są na liście: "warto zobaczyć!". Mam jednak przeczucie, że  na trasę światową jeszcze trochę sobie poczekamy.

Update! Cała Ep-ka już jest na Spotify!!! Co za strołksowy dzień!
 
                                              
PM


Polecane

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.