PM KOMENTUJĄ: KORONAWIRUS VS. ŚWIAT MUZYCZNY [PODCAST #3]

/
0 CommentsW trzecim podcaście postanowiłem spojrzeć na temat pandemii koronawirusa z perspektywy fana muzyki i koncertów, poszukując odpowiedzi na trzy pytania: 

  1. Jak z perspektywy fana muzyki umilać sobie czas spędzany w domu w związku z pandemią koronawirusa? 
  2. Jak wspomagać w tym trudnym czasie branżę muzyczną?   
  3. Jaki los czeka najbliższe trasy koncertowe i festiwale muzyczne?

Zapraszam do odsłuchu na wybranych platformach!

PS Zrezygnowałem ze Soundcloud na rzecz bardzo przyjaznego (finansowo i nie tylko) Anchora. Już za chwilę podcasty powinny wylądować także w Apple Podcast :) Szykuje się również zmiana jakościowa dźwięku! Dzięki za wszelką wyrozumiałość wobec tych moich podcastowych początków!


W podsumowaniu nieco pochopnie stwierdziłem, że temat został wyczerpany. To oczywiście błąd. Poruszyłem oczywiście wszystkie trzy zaplanowane kwestie, ale zdaję sobie sprawę, że sytuacja w branży muzycznej jest bardzo skomplikowana i dynamiczna. Zapomniałem choćby dodać, że w Polsce wystartował jeden z pierwszych na świecie festiwali online (Soundrive Online Festival), nie wspomniałem o trudnej sytuacji Orange Warsaw Festival i ciszy, jaka zapanowała w Alter Art (w sumie: nic nowego), a cała sytuacja festiwali na świecie być może wymaga dłuższej analizy. Czekamy wciąż na rozwój sytuacji, więc nie wykluczam, że jeszcze ten temat będę w przyszłości poruszał. Zapraszam oczywiście również do dyskusji na ten temat! I raz jeszcze apeluję o podrzucanie Waszych pomysłów, co do sposobów spędzania czasu w domach z perspektywy fana muzyki! 


Wesołych i Zdrowych Świąt Wielkanocnych Podróżujący! 
Zostańmy z Muzyką!Sylwester Zarębski
PM
11.04.2020


Polecane

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.