PM wspominają: Orange Warsaw Festival 2011! [PODCAST #4]

/
0 Comments
Podróże Muzyczne wspominają: Orange Warsaw Festival 2011Sytuacja związana z koronawirusem nie pozwala nam się cieszyć koncertami i festiwalami. Taki stan utrzyma się jeszcze przez długi czas, więc postanowiłem wykorzystać ten czas na powroty do kilkuletnich wspomnień koncertowych, które w mej pamięci okryły się nieco kurzem! Oczywiście przedstawiam je w zupełnie innej – podcastowej formie!  

Zaczynamy oczywiście od Podróży, którą uważam za tę pierwszą i przełomową! Przed Wami opowieści związane z Orange Warsaw Festival 2011!  Poznajcie genezę tej wyprawy oraz krótkie relacje z koncertów My Chemical Romance, Skunk Anansie oraz Moby'ego! Startujemy z Koncertowym Wehikułem Czasu!

Podcast "Podróże Muzyczne" znajdziecie teraz już niemal wszędzie tam, gdzie powinien się pojawiać: Anchor, Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, YouTube, Pocket Casts, Breaker, Radio Public!

To pierwszy odcinek nagrywany z wykorzystaniem profesjonalnego mikrofonu! Mam nadzieję, że jakość będzie wyczuwalnie lepsza! Miłego odsłuchu!
PS Pamięć zawiodła mnie w jednym momencie. Podczas licealnego ogniska zapuściłem z playlisty utwór "Teenagers", a nie "I'm Not Okay (I Promise)".


Oryginalną relację, a właściwie spisane wspomnienia z Orange Warsaw Festival 2011 (tekst powstał w grudniu 2012 roku), znajdziecie pod poniższym linkiem: Sylwester Zarębski
PM
01.05.2020


Polecane

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.